Język ogólny - dorośli

Jeśli jesteś osobą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z językiem lub jesteś na poziomie średnio-zaawansowanym, bądź zaawansowanym i chciałbyś szlifować język – te zajęcia są stworzone specjalnie dla Ciebie. Adresujemy je do wszystkich, którzy chcą poszerzać znajomość języka ogólnego lub rozwijać swoje zainteresowania.

Poznasz różnicę pomiędzy studiowaniem, a przyswajaniem języka. Nie interesuje nas teoria, stawiamy na praktykę języka, ponieważ język służy do komunikowania się. Pomożemy Ci poznać język według Twoich potrzeb, abyś dzięki temu osiągnął pożądany przez Ciebie poziom i płynność konwersacji. Nie będziesz uczył się żadnych zasad gramatycznych na pamięć – ponieważ uczenie się zasad to nauka o języku, a nie nauka języka.

Język ogólny - młodzież

Jeśli masz "naście" lat i masz dość uczenia się zasad gramatycznych na pamięć - to dobrze trafiłeś. Te zajęcia są wprost dla Ciebie. Nauczysz się posługiwać językiem. Jeśli masz jakąś pasję, ale musisz znać język obcy, aby ją rozwijać, pomożemy Ci pokonać tę barierę. Możesz robić to, co lubisz i jednocześnie poznawać język. Dowiesz się co robić, żeby przyswajać język w łatwy sposób, a dzięki tej postawie szybko zdobędziesz lepsze oceny w szkole i zdasz każdy egzamin.

Język ogólny - dzieci

Są to zajęcia adresowane do dzieci. Poprzez ciekawe historie, mocno osadzone w kontekście, Twoje dziecko szybko nauczy się posługiwać językiem w podstawowych sytuacjach. Nie będzie uczyło się na pamięć, a naturalnie przyswoi język. Dynamiczna metoda, wykorzystanie wirtualnej tablicy oraz interakcja, zapewnia podtrzymanie uwagi i wysokie efekty przez angażowanie wielu zmysłów jednocześnie.

Język biznesowy

Jeśli zależy Tobie na poprawie języka w sytuacjach prowadzenia prezentacji, spotkań biznesowych, konferencji, rozmów telefonicznych, czy kierowania projektami – najpierw potrzebujesz otoczyć się językiem stosowanym w takich sytuacjach. Twój język świadczy o Twoich kompetencjach. Na pewno zgodzisz się, że umiejętność automatycznego posługiwania się językiem odpowiednio do sytuacji jest kluczowa dla pewności siebie, co w sytuacjach biznesowych szczególnie wpływa na postrzeganie Ciebie oraz firmy, którą reprezentujesz.

Bezpłatna lekcja próbna

Egzaminacyjny

Jeśli Twoim celem jest dostanie się na prestiżową uczelnię, potwierdzenie albo zwiększenie kwalifikacji szeroko respektowanym certyfikatem lub rozpoczęcie pracy zagranicą – te zajęcia są dla Ciebie. Jeśli jeszcze nie wiesz, który certyfikat będzie Ci potrzebny, możesz skorzystać z naszej fachowej wiedzy - pomożemy Ci wybrać odpowiedni egzamin i poprowadzimy, abyś zdał go jak najlepiej.

Jeśli masz przed sobą egzamin maturalny, pomożemy Ci przygotować się wzorowo do wszystkich jego części. Dostaniesz cenne wskazówki, które pomogą Ci zdobyć jak najwięcej punktów i dostać się na wymarzone studia. Sprawdzimy Twoje umiejętności i zaplanujemy etapy przygotowania do egzaminu. Najistotniejsze jednak jest to, że dzięki wykorzystaniu naszych metod, nauczysz się posługiwać językiem, co zaprocentuje w późniejszym życiu zawodowym.

skontaktuj się

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy dopasować zajęcia
do Twoich potrzeb.

MAX SKILLS LTD
UNIT 4E, ENTERPRISE COURT,
FARFIELD PARK,
S63 5DB ROTHERHAM
United Kingdom

Company No.: 09427563

hello@linguality.pl

Poznaj nowatorską metodę nauczania języka, która zdobyła uznanie na całym świecie!

Motorem naszych działań jest pasja. Najbardziej emocjonuje nas proces dochodzenia do językowej biegłości.

Płynne i automatyczne posługiwanie się językiem, bez konieczności tłumaczenia w myślach tego, co chcesz wyrazić jest rezultatem zbudowania nieświadomej językowej sieci połączeń. Sieć ta wytwarza się, kiedy ...