Umów bezpłatną lekcję próbną przez naszą stronę

Naszą wielką pasją są języki obce. Najbardziej pasjonuje nas proces przyswajania i automatycznego posługiwania się językiem.

Jesteśmy tym tak zafascynowani, że chętnie powiedzielibyśmy Ci o obecnym zaawansowaniu w nauce oraz najnowszych badaniach interdyscyplinarnych pomiędzy psycholingwistyką, neurolingwistyką i lingwistyką stosowaną oraz neurologią, dzięki którym lepiej pomagamy naszym uczniom w osiąganiu płynności językowej.

Szkoda jednak Twojego czasu. Nie uczymy o języku. Pomagamy Tobie nauczyć się płynnie posługiwać się językiem.

Owocem naszej pasji są nasze zajęcia, które są zupełnie inne i lepsze od tradycyjnych. Brak uczenia się na pamięć gramatyki i świadomego studiowania.

Chcesz się przekonać? Umów bezpłatną lekcję próbną przez naszą stronę.

Kliknij na przycisk "lekcja próbna" i umów bezpłatną lekcję pokazową. Następnie wybierz język, z którego chciałbyś odbyć lekcję próbną: angielski lub czeski. Zostaniesz poproszony o wybranie dnia i godziny oraz podanie kontaktu Skype. O umówionej porze nasz lektor skontaktuje się z Tobą przez Skype i przeprowadzi lekcję pokazową. Lekcja trwa około 50 minut.

Podczas zajęć zostanie zdiagnozowany Twój poziom. Dowiesz się co zrobić, abyś lepiej posługiwał się językiem obcym oraz w jaki sposób pomożemy Ci osiągnąć wyższy poziom.

Szczegóły i płatność

Po bezpłatnej lekcji próbnej nasze Biuro skontaktuje się z Tobą i prześle informacje o terminie rozpoczęcia zajęć oraz szczegóły dotyczące płatności.  Zajęcia płatne są przelewem w systemie płatności z góry (tzw. down payment) za wybrany pakiet godzinowy na konto Szkoły podane w wiadomości email przez Biuro.

Po zaksięgowaniu opłaty za zajęcia otrzymasz dostęp do swoich materiałów online. Opłata powinna dotrzeć najpóźniej na 1 dzień przed rozpoczęciem planowanych zajęć.

Zajęcia przez Skype + informacje o metodzie

Rozumiemy Twój wybór zajęć online i obecne szybkie tempo życia, dlatego jeśli w trakcie trwania pakietu nie możesz uczestniczyć w zajęciach, żadne zajęcia nie przepadają. Możesz odrobić je jako zajęcia dodatkowe poza ustalonymi godzinami zajęć. Wystarczy jeśli powiadomisz nas mailowo lub telefonicznie. Jeśli odwołasz zajęcia w ten sam dzień - masz 7 dni na ich odrobienie, jeśli dzień przed planowanymi zajęciami - masz 14 dni na ich odrobienie.

Na naszych zajęciach używamy technik, które skłaniają Ciebie do poprawnego przetwarzania języka i budowania sieci połączeń pomiędzy słowem (formą), a znaczeniem. Lekcje obfitują w pełną znaczenia komunikację, która daje nam informację zwrotną o tym, co zostało przyswojone, dzięki czemu zajęcia są w pełni zindywidualizowane pod względem Twoich potrzeb i skoncentrowane na Twoich wynikach. Poprzez kontakt z „comprehensible input” - czyli w wolnym tłumaczeniu „łatwą do zrozumienia treścią” - uczysz się posługiwać językiem naturalnie.

Dzięki temu podejściu posługujesz się językiem spontanicznie, płynnie i automatycznie, bez zastanawiania się nad formą gramatyczną, ponieważ w normalnej konwersacji nie ma czasu na przemyślenie budowy zdania, dobrania formy czasownika względem osoby (podmiotu), czy zastanowieniu się jakiego czasu gramatycznego użyć.

Materiały online i powtórki

Materiały są przygotowane względem Twojego obecnego poziomu oraz potrzeb. Zarówno metoda, jak i materiały są niezwykle ważne dla Twojego rozwoju i osiągnięcia płynności językowej. Przykładamy wagę do jakości uczonego języka. Ważne jest, abyś uczył się języka, który używany jest obecnie przez jego rodzimych użytkowników.

Wszystkie materiały są dostępne w jednym miejscu na indywidualnym koncie. W każdym momencie możesz zajrzeć do harmonogramu zajęć. Po zajęciach otrzymujesz nowo poznane wyrażenia. Otrzymujesz również automatyczne maile z materiałami do powtórzenia.

skontaktuj się

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania
i pomożemy dopasować zajęcia
do Twoich potrzeb.

MAX SKILLS LTD
UNIT 4E, ENTERPRISE COURT,
FARFIELD PARK,
S63 5DB ROTHERHAM
United Kingdom

Company No.: 09427563

hello@linguality.pl

Poznaj nowatorską metodę nauczania języka, która zdobyła uznanie na całym świecie!

Motorem naszych działań jest pasja. Najbardziej emocjonuje nas proces dochodzenia do językowej biegłości.

Płynne i automatyczne posługiwanie się językiem, bez konieczności tłumaczenia w myślach tego, co chcesz wyrazić jest rezultatem zbudowania nieświadomej językowej sieci połączeń. Sieć ta wytwarza się, kiedy ...